Naujienos

,,Kultūros naktis 2020“ Mokymo centre: interaktyvi pažintis su Lietuvos bausmių vykdymo sistema

Vėlyvą Rugsėjo 25 d. vakarą Mokymo centras įsitraukė į festivalio ,,Kultūros naktis 2020“ dalyvių gretas ir virto vienu iš atsivėrusių kultūrinių erdvių traukos taškų Vilniuje, skirtų žmonėms norintiems atrasti, patirti, sužinoti ką nors nauja.

Lankytojai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos bausmių vykdymo sistemos istorija, iššūkiais, lėmusiais jos kūrimąsi ir vystymąsi. Taip pat buvo pristatyta dabartinė bausmių vykdymo sistemos veikla, supažindinta su pataisos pareigūnų profesiniu rengimu, kvalifikacijos kėlimo galimybėmis bei nuteistųjų asmenų resocializacijos procesu ir jo svarba. Lankytojams buvo pristatyta savanorystė bausmių vykdymo sistemos institucijose bei kitos veiksmingos asmenų integracijos į visuomenę priemonės.

Renginyje ,,Interaktyvi pažintis su Lietuvos bausmių vykdymo sistema“ apsilankė apie 70 svečių ir lankytojų. Atsižvelgiant į dabartinės pandemijos situaciją, renginys buvo kitoks nei pernai, tačiau galima pasidžiaugti, kad visų lankytojų ir darbuotojų sąmoningumas renginio metu užtikrino sklandžią ir saugią įspūdžių bei įtraukiančios pažinimo patirties eigą.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 29 d. 14:46

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos