Naujienos

Gerumo akcija „Mūsų širdelės“

Vasario 15 d. Kaišiadorių socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos centro mažuosius lankytojus pasiekė pačių nuteistųjų pagamintos ir dailiai supakuotos saldžios dovanėlės.

Vasario 1115 dienomis Pravieniškių pusiaukelės namuose organizuota akcija „Mūsų širdelės“, kurios pagrindinis tikslas nudžiuginti Kaišiadorių socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos centro vaikus, padovanojant kiekvienam po saldžią dovanėlę.

Akcijos metu Pusiaukelės namų gyventojai patys kepė meduolines širdeles ir puošė jas cukriniu glaistu. Pagamintos meduolinės širdelės buvo supakuotos į permatomus dovanų maišelius, perrištos juostele. Prie kiekvienos vaikams skirtos saldžios dovanėlės buvo pridėtas pamokantis pasakojimas „Apie peliuką, kuris svajojo tapti drambliu“, kuriame vaikams siekta perduoti žinią, kad gyvenime svarbiausia tai, kas yra tavo širdyje ir kokie yra tavo darbai šiandien.

Dauguma Pusiaukelės namų nuteistųjų patys turi vaikų, todėl bet kokia pagalba Pravieniškių bendruomenės vaikams nuteistiesiems yra maloni ir svarbi.

Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 18 d. 07:47

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos