Naujienos

Bausmių vykdymo sistema pradeda antrąjį šimtmetį

Šiandien Lietuvos bausmių vykdymo sistema švenčia 101-ąsias įkūrimo metines. Visose įkalinimo įstaigų ir probacijos padalinių kolektyvuose dėkojama ir apdovanojami darbuotojai.

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas, vasario 10-ą dieną Ramintojos bažnyčioje į šventines mišias ir renginį susirinkusius bausmių vykdymo sistemos įstaigų darbuotojus pasveikino su artėjančia profesine švente, padėkojo susirinkusiems ir visiems darbuotojams už jų sąžiningą darbą ir profesionalumą bei palinkėjo išlikti budriems ir atsakingiems, o šeimose - gerovės ir palaikymo, nes mūsų visų stiprybė yra vienybėje.

Teisingumo vice ministras Ernestas Jurkonis, sveikindamas su švente, perdavė Teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus sveikinimo žodžius ir palinkėjo jaustis reikalingiems, išlikti oriems ir, jei reikia, griežtiems, bei žinoti, kad sąžiningai savo pareigas atlikęs pareigūnas visada bus ginamas.

Viešojo saugumo tarnybos vadas generolas Ričardas Pocius, sveikinimą pradėjo šiltu kreipimusi „broliai ir seserys“. Šie žodžiai įkūnija dviejų giminingų institucijų glaudų bendradarbiavimą, bendras operacijas ir bendrą tikslų siekimą.

Bausmių vykdymo sistemos 101-ųjų įkūrimo metinių proga Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas ir Viešojo saugumo tarnybos vadas Ričardas Pocius apdovanojo bausmių vykdymo sistemos įstaigų darbuotojus žinybiniais ženklais, atminimo medaliais ir padėkomis.

 

 

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 11 d. 11:06

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos