Naujienos

Atleistas pareigūno vardą pažeminęs pareigūnas

Informuojame, kad kovo 24 d. Kaišiadorių rajone, Žiežmarių seniūnijoje, prie automobilio vairo ne tarnybos metu sulaikytas neblaivus Laisvės atėmimo vietų ligoninės pareigūnas L. S. atleistas iš tarnybos dėl pareigūno vardo pažeminimo.

Dėl pareigūno sulaikymo Laisvės atėmimo vietų ligoninėje buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas. Atlikus tarnybinį patikrinimą pripažinta, kad L. S. savo veiksmais pažemino pareigūno vardą ir L. S. padaryta neteisėta veika nesuderinama su jo tolesne tarnyba.

L. S. skirta tarnybinė nuobauda – atleidimas iš vidaus tarnybos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas Nr.01-1-09018-21 pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281-1 str. 1 d., dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Kalėjimų departamento vadovybė akcentuoja, kad pareigūnams keliami aukšti elgesio standartai – į kiekvieną atvejį dėl netinkamo pareigų atlikimo ar kito šiurkštaus darbo drausmės pažeidimo reaguojama principingai. Bausmių vykdymo sistemos darbuotojai privalo saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą.

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 6 d. 13:47

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos